کیو تی یو ام (qtum)

توضیحات

QTM : یک پلتفرم غیرمتمرکز بروی بلوکچین ،با ویژگی های قراردادهای هوشمند ،به کاربران خود امکان می دهند که اپلیکیشن های خود را بروی این شبکه ، پیاده کرده و عرضه کنند. این ارز آینده ای روشنی در بین ارزهای مطرح دارد و در چند ماه اخیر رشد بسیار چشمگیری داشته است. در زمان فروش توکن ۵۱ درصد از توکن های خود را در ازای ۱۵ میلیون دلار به سرمایه گذاران عرضه کرد.

جزئیات
تعداد کوین هاالگوریتمآدرس وب سایتتویترسختی شبکهپاداش هر بلوک
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰٫۰
QTUM@QtumOfficial
ICO
توضیحات White paperسرمایه ی جمع شدهتاریخ شروع فروشکوین فروش رفتهشبکه مادروضعیت
Read Whitepaper
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ USD
۲۰۱۷, ۱۶ Mar 18:00:00
۵۱ درصدETH (ERC20)اتمام ico
وضعیت شبکه های اجتماعی
دنبال کننده
دنبال شده
لیست شده
علاقمند شده
رتبه در بین ارزها
قیمت در لحظه ی این ارز

1396/07/23 - تحلیل تکنیکال

این کوین انتظار می رود با تاچ ترند لاین حمایت در قیمت ۱۵۱۰۰ ، یک صعود ۳۰ درصدی تا قیمت ۲۰ را داشته باشد. دوستان می توانند این کوین رو به واچ لیستشون اضافه کنند جهت بررسی رفتار کوین در محدوده ترند لاین.

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/rsLgQsfp/

1396/08/06 تحلیل تکنیکال

این کوین از زمان معرفی ما یک صعود ۶۰ درصدی . صعود ۳۰ درصدی به محدوده تعیین شده ما داشته
۶۰ درصد سود
۳۰ درصد سود

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/NjUvs4wp/

1396/08/11 تحلیل تکنیکال

بعداز گرفتن سود های ۳۰ درصدی و۶۰ درصدی از این کوین – در این چارت منتظر رفتار کوین در محدوده نوک مثلث . برای شروع یک روند خنثی و گرفتن نوسانات بیشتر از این کوین- پیشنهاد می کنم دوستان این کوین رو در واچ لیست خود داشته باشند.

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/7pgxDk2S/

1396/08/15 تحلیل تکنیکال

این کوین را از ۱۵ اکتبر زیر نظر داریم – هنگامی که به پایین مثلث رسید – روند نزولی را تغییر داده و روند خنثی خود را شروع کرد – انتظار می رود بتواند تا مقاومت مشخص شده نفوذ کندو یک صعود ۲۵ درصدی داشته باشد . دوستان می توانند این کوین را در واچ لیست خود قرار بدهند.

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/KOdynh5o/

1396/08/17 تحلیل تکنیکال

این کوین از زمان معرفی . در این لحظه در ۱۰ درصد سود قرار داریم – دوستان می تواند با حفظ استراتژی خود، سرمایه را از این کوین خارج کرده و به سود خود اجازه ی پیشروی بدهند .
۱۰ درصد سود

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/l68TxKlf/

1396/08/19 تحلیل تکنیکال

این کوین را از ۴ نوامبر بررسی کرده و در ۱۰ درصد سود ، سرمایه خود را خارج کردیم – و پیشنها به دوستان دادیم که به سود خود اجازه پیشروی بدهند – در این لحظه در ۲۰ درصد سود هستیم – آن جا که این کوین در ناحیه مقاومتی هست – دوستان می توانند با حفظ استراتژی ، سود خود را خارج کنند.
۲۰ درصد سود

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/dNbrI6Ti/

1396/08/22 تحلیل تکنیکال

بعد از گرفتن سود های ۳۰ درصدی – ۲۰ درصدی و ۲۰ درصدی از تاریخ ۱۵ اکتبر تا ۱۰ نوامبر از این کوین – در تحلیل امروز ۱۳ نوامبر منتظر می شویم که کوین در محدوده خط بنفش (قیمت ۱۵۹) برگشت خورده و بتواند ترند لاین بالایی (خط قرمز رنگ )را شکسته و صعود داشته باشد- دوستان در نظر بگیرید شاید این کوین بخواهد double bottom ((ساختن دو کف))انجام دهد و تا قیمت ۱۲۸ برگشت بخورد .بعد صعود خود را ادامه بدهد – پس این کوین را در واچ لیست خود قرار دهیم برای بررسی رفتار کوین.

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/DWMNq4OI/h

1396/08/28 تحلیل تکنیکال

این کوین طبق تحلیل توانست فروشندگان خود را کنترل کنند و در محدوده تعیین شده نوسان کند . ما از این کوین در روند نزولی و هم در زمان تغییر روند نوسان های خوبی گرفتیم . به نظر می رسد این کوین روند خنثی خود را می خواهد صعودی کند – انتظار می رود بعد از شکستن قیمت ۰٫۰۰۱۹۱ (خط زردرنگ)، یک صعود ۳۰ درصدی داشته باشد در غیر اینصورت با شکست ترند لاین حمایت (خط آبی رنگ) به پایین منتظر تکمیل موج زول خواهیم ماند- .پیشنهاد به دوستان برای زیر نظر گرفتن رفتاراین کوین در محدوده مقاومت(خط زرد رنگ)
نکته : در تریدهای امشب خودتون (دربازار بیت کوین) مراقب صعود/نزول بیت کوین باشید .

چارت بیتکوینی

https://www.tradingview.com/x/3kdzgjRM/

1396/08/28 تحلیل تکنیکال

طبق درخواست دوستان از این به بعد کوین های بیتفینکس بصورت دلاری رو هم پوشش خواهیم داد.

کوین qtm/usd – طبق تحلیل در یک کانال صعودی قرار دارد و اگر تلاش برای صعود را ناقص انجام دهد و سقف کانال را نشکند – نزول تا محدوده خط زرد رنگ (۱۲$) خواهد بود.

چارت دلاری بیتفینکس

https://www.tradingview.com/x/PslKkeBD/

1396/08/30 تحلیل تکنیکال

این کوین در قیمت ۱۳٫۸$ در کانال معرفی شد و طبق تحلیل کانال را در کرده و ۱۵٫۴$ صعود کرد . ۱۲ درصد رشد . انتظار برای صعود این کوین قیمت ۲۰ دلار می باشد . دوستان می تواند با حفظ استراتژی خود تا قیمت تعیین شده این کوین را همراهی کنند.
۱۲ درصد سود

چارت دلاری بیتفینکس

https://www.tradingview.com/x/ccxtW6Vi/

تحلیل تکنیکال ۱۳۹۷/۰۱/۰۱۷ - تعیین وضعیت - چارت دلاری

کوین خوش آتیه QTM ، در صورتی که حمایت فعلی (خط سبزرنگ) خود را از دست دهد نزول تا محدوده ۰ درصد فیبو در قیمت ۹ دلار  پیشبینی می شود (فلش قرمز ) ولی در صورتی که بتواند در محدوده فعلی ترند نزولی موقت (خط بنفش) را بشکند می تواند حرکتی صعودی به سوی ترند نزولی اصلی خود داشته باشد که باید دید می تواند طبق نقشه راه پیش برود یا خیر .   برای دنبال کردن تحلیل در روزهای آینده ، از لینک زیر تحلیل زنده را دنبال کنید.

تحلیلگر : پژمان بابلی

در لینک زیر می توانید بصورت زنده تحلیل را دنبال کنید 

چارت زنده این تحلیل :  مشاهده

تحلیل تکنیکال ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - رفتار طبق تحلیل - رشد ۲۰ درصدی

qtm ، توانست در سطح حمایتی تعیین شده طبق تحلیل ، خود را ریکاوری کرده و یک صعود ۲۰ درصدی تا ترند نزولی اصلی خود داشته باشد . در ادامه در صورت ثبات بازار بیت کوین ، اگر بتواند ترند نزولی اصلی بشکند موج صعودی ۵۰ درصدی تا سطح فیبوی ۷۸ درصد در محدوده قیمتی ۲۲ دلار ،داشته باشد.

تحلیلگر : پژمان بابلی

در لینک زیر می توانید بصورت زنده تحلیل را دنبال کنید 

چارت زنده این تحلیل :  مشاهده