احراز هویت

برای خرید رمز ارز از ما احراز هویت لازم است

اطلاعیه ها

۱- کاربران می تواند با خرید بیت کوین یا تتر از کوینوپی اکسچنج درخواست تبدیل بدون کارمزد آن را به هر کوین موجود در اکسچنج ها را بدهند.

۲- برای خرید های رمز ارز از ما احراز هویت لازم می باشد که شرایط آن را در تلگرام از اکانت پشتیبانی بخواهید.

۳- اکانت پشتیبانی ، آدرسهای والت و شماره حساب های ریالی ما در این صفحه مشخص شده اند واریز ( ریال – رمز ارز ) برای غیر از این حساب ها ، کوینوپی اکسچنج هیچ مسئولیتی ندارد.

۴- فروش رمز ارز به ما و دریافت ریالی آن بستگی به سیکل تسویه پایا دارد که هر روز در ساعت ۱۳:۳۰ انجام می شود و خارج از ساعات اداری به روز بعد موکول می شود.

۵- برای خرید رمز ارز از ما بعد از احراز هویت و ارسال مقدار ریالی  ، رمز ارز مورد نظر حداکثر بعد از یک ساعت واریز می شود.

۶- در رمز ارزها چون تراکنشات بدون بازگشت و پیگیری می باشد کاربران در ارسال آدرس والت خود دقت بفرمایند که در صورت اشتباه  ، کوینوپی اکچسنج مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۷- در صورت خرید رمز ارز از ما ، هزینه باید از کارت شخص احراز شده واریز شود در غیر اینصورت کوینوپی اکسچنج می تواند بصورت یکطرفه معامله را کنسل و برای پیگیری های بعدی مبلغ واریزی را بلوکه کند.

کوینوپی اکسچنج به دلیل خرید مستقیم تتر از منابع معتبر و دست اول داخلی و خارجی  ، بهترین قیمت خرید و فروش را به کاربران خود ارائه می دهد که گاها تا چند میلیون تومان در هر واحد بیت کوین با سایر اکسچنج ها تفاوت قیمت دارد.

آدرس والت ها

آدرس والت بیت کوین  ما :

آدرس والت تتر ما :

trc20

erc20

آدرس والت اتریوم ما :

برای آدرس والت کوین های دیگر و فروش مستقیم به ما ، از پشتیبانی کمک بگیرید.

شماره های پشتیبانی ما

دفتر کوینوپی اکسچنج (تهران) :

دفتر کوینوپی اکسچنج (سنندج) :

دفتر کوینوپی اکسچنج (بوکان) :

دفتر کوینوپی اکسچنج (سقز) :

دفتر کوینوپی اکسچنج (بانه) :

تاییدیه ها