دومین استارت آپ ویکند سپهر نو در سنندج برگزار شد

دومین استارت آپ ویکند سپهر نو ۸ تا ۱۰ اسفند ماه سالجاری باهدف تقویت انگیزه و خودباوری کار آفرینانه میان دانشجویان و جوانان صاحب ایده در سنندج برگزار شد

مدیر اجرایی استارت آپ سپهر نو در خصوص استارت آپ ویکند  گفت: در این استارت آپ در سراسر دنیا افراد با تخصص های مختلف دور هم جمع شده  وایده ای را به کسب و کار تبدیل  کرده  و در این رویداد منتور ها ، گروه ها را به صورت تجربی و عملی وارد چالش می کنند.

آقایان مهندس پژمان بابلی ، منوچهر جعفری ، محمد ویسی ،علیرضا حمیدی، سامان سنندجی ، ابالیت بهبو ، مسعود سفیری ،آرام حیدری ، خانم ها بشری مهاجر و گلاله مجیدزاده مربی (منتور) های این رویداد استارتاپی بودند.تسهیلگری این رویداد بر عهده مهندس فرزاد خوان یغما بود.

در این رویداد شرکت کوینوپی یکی از حامیان مالی این رویداد استارتاپی بود .

مدیرعامل شرکت کوینوپی با بیان اینکه یکی از مشکلات و دغدغه های مسئولین استان و خانواده ها اشتغال و سرمایه گذاری است اظهار داشت: در مجالس و محافل استان کردستان را استان محروم میدانند در حالی که بهترین منابع در بحث ،اکوسیستم منطقه و شرایط جوی آن ، سرآمدی فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان در این استان وجود دارند.

در ادامه مهندس بابلی ، بیان کرد شرکت کوینوپی از تیم ها که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند حمایت خواهد کرد و که این حمایت شامل کمک های مالی و مشاوره ای می باشد.

مهندس بابلی برای سه تیم برتر این رویداد ، جهت توانمند سازی مالی ، بلیط رایگان اولین کارگاه تخصصی معامله گری و آشنایی با استخراج رمز ارزها را اهدا کرد.این کارگاه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در شهر سنندج برگزار خواهد شد.

کوینوپی برای تمامی شرکت کنندگان در این دوره از رقابت های استارت آپ ویکند سپهر نو آرزوی موفقیت و سلامتی دارد. /پ