Coinopi Indicators

Pro Indicators Built For TradingView.com

شرایط استفاده از خدمات

افشای ریسک :

داد و ستددر بازارهای مالی  دارای ریسک قابل ملاحظه‌ای است و ممکن است به از دست رفتن سرمایه شما منجر شود. مقدار سرمایه‌گذاری شما نباید بیش از سطح تحمل زیان شما باشد. از این رو باید حتماً با ریسک‌های مرتبط آشنا باشید. پیش از پرداختن به داد و ستد، سطح تجربه و اهداف سرمایه‌گذاری خود را در نظر بگیرید و در صورت لزوم از مشاوران مستقل مالی کمک بگیرید

تریدینگ ویو :

کلیه ابزارهای معاملاتی ساخته شده بروی سایت تریدینگ ویو قابل استفاده است لذا تضمین کارکرد و استفاده از ابزارها به وضعیت آنلاین بودن سرورهای تریدینگ ویو بستگی دارد به عبارت دیگر در صورت عدم آنلاین بودن سرورهای تریدینگ ویو کوینوپی هیچ مسئولیتی در مورد دردسترس بودن ابزارها و همچنین برگشت وجه پرداختی به مشتری ندارد.و مشتری باید وضعیت را از سایت میزبان (تریدینگ ویو ) پیگیری کند.

نحوه استفاده از ابزارها :

کلیه ابزارهای معاملاتی ساخته شده توسط کوینوپی در صورت خرید کاربر بصورت “invite-only” می باشد و کاربر فقط حق استفاده در یک اکانت تردینگ ویو را دارد و کد ابزارها در اختیار مشتری قرار نخواهد گرفت. و در صورت تغییر نام کاربری مشتری در زمان اعتبار باقیمانده -با ارتباط با از طریق ” تماس با ما ” امکان لغو اکانت اصلی و جاگزین کردن نام کاربری جدید وجود دارد.

شرایط استفاده :

کوینوپی برای ابزارهای معاملاتی در صورت خرید مشتری هیچ گونه شرایطی برای برگشت وجه و عودت ابزار خریداری شده را ندارد زیرا کلیه ابزارها دارای شرایط تست قبل از خرید اصلی می باشند و مشتری موظف است قبل از هر خرید اصلی ،نسبت به تست ابزار اقدام کند.

روش های پرداخت:

کربران می توانند با توجه به شرایط خود یکی از روش های پرداخت “ریالی ” و ” کریپتوکارنسی ” را انتخاب کرده و پرداخت کنند.

تحلیل و سیگنال های اختصاصی و آموزش های ویدیویی

cool hit counter